studiuj na podhaluazsArchitektura wnętrzJubileusz PPUZ w Nowym TargustrategiaInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

Zespół "Młode Podhale" działający przy PPWSZ reprezentuje Polskę podczas spotkania z papieżem Franciszkiem na "28 Światowych Dniach Młodzieży" w Rio de Janeiro.

Zespół "Młode Podhale" działający przy Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu  reprezentuje Polskę jako jedyny zespół z kraju na tegorocznych 28 światowych dniach młodzieży 23-28 lipca w Rio de Janeiro - Brazylia. Jest to ogromna okazja do zaprezentowania i promocji dziedzictwa kulturowego Małopolski, Podhala i całego regionu, uczestnikom 28 Światowych Dni Młodzieży z całego świata. Promcja dbywać się będzie w ramach programu kulturowego prowadzonego na 27 scenach w różnych częściach Miasta.
Najważniejszym wydarzeniem w trakcie Światowych Dni, w których zespół "Młode Podhale"   bierze czynny udział, jest przekazanie Krzyża Światowych Dni Młodzieży delegacji polskiej. Ze względu na fakt, że zorganizowanie kolejnych Światowych Dni Młodzieży odbędzie się w Krakowie w 2016r., udział zespołu "Młode Podhale" nabiera dodatkowo wyjątkowego wymiaru.
Wyjazd mógł się odbyć dzięki wsparciu Jego Eminencji ks. Kardynała Stanisława Dziwisza oraz Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Sowy.

 

Zachęcamy do obejrzenia poniżej galerii zdjęć zespołu "Młode Podhale" z Brazylii !

 

 

Informacje o zespole "Młode Podhale" dostepne są na stronie:

http://www.mlodepodhale.pl/

 

 

 

Przemysław Zachura - Asystent Rektora PPWSZ

Galeria zdjęć: