studiuj na podhaluazsArchitektura wnętrzJubileusz PPUZ w Nowym TargustrategiaInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

XIII Jarmark Podhalański

Podhalańskie Koło Naukowe Ochrony Środowiska uczestniczyło w tegorocznym, XIII Jarmarku Podhalańskim (23 – 25 sierpień). W piątek studenci wzięli udział w barwnym korowodzie, który przeszedł ulicami Nowego Targu. Natomiast w sobotę i niedzielę członkowie Koła Naukowego promowali PPWSZ, przyciągając do stoiska naszej uczelni, licznie zgromadzonych na rynku uczestników Jarmarku, przy pomocy ciekawych doświadczeń z suchym lodem.

 Dodatkowo, w oba te dni, w Strefie Rodzinnej poprowadzone zostały eko-warsztaty wyplatania koszyków z papierowej wikliny. Członkom Koła Naukowego zależało, aby pokazać uczestnikom warsztatów, twórczy sposób wykorzystania starych gazet. Na stoisku PPWSZ można było dodatkowo pooglądać, wykonane przez studentów, różnorodne przedmioty stanowiące efekt recyklingu – m.in. biżuterię z puszek, butelek PET i patyczków do lodów, oraz sukienki uszyte z worków foliowych.

 

Polecamy krótką relację fotograficzno-filmową:

http://www.mok.nowytarg.pl/index.php?option=com_joomgallery&func=viewcategory&catid=1109&Itemid=212&lang=pl

http://tvpodhale.info/tv/wydarzenia/XIII_Jarmark_Podhalanski_rozpoczety-17253-1.html

https://www.youtube.com/watch?v=FgqYS8ifsTA

Galeria zdjęć: