studiuj na podhaluazsArchitektura wnętrzJubileusz PPUZ w Nowym TargustrategiaInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

Uroczyste posiedzenie Senatu Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu

20 maja 2021 roku, w auli Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbędzie się uroczyste posiedzenie Senatu. Społeczność Akademicka uczci tym samym Jubileusz 20-lecia swojego istnienia.

Uroczyste posiedzenie Senatu, które będzie można obejrzeć online - link, rozpocznie się o godz. 10.00. Spotkanie otworzy wystąpienie Jego Magnificencji Rektora, prof. PPUZ dra hab. Roberta Włodarczyka.

Podczas uroczystości zostaną wręczone pamiątkowe medale osobom, które miały ogromny wkład w rozwój Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu. Kolejnym ważnym punktem programu posiedzenia Senatu będzie podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia Strategii Rozwoju Uczelni na lata 2021 – 2024. Nie zabraknie również przedstawienia rysu historycznego PPUZ oraz wystąpienia znamienitych gości.

Uroczyste posiedzenie Senatu poprzedzi msza św. w Bazylice Wniębowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Ludźmierzu, która rozpocznie się o godz. 8.00.

 

PROGRAM POSIEDZENIA SENATU

Uroczyste posiedzenie Senatu Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbędzie się 20 maja 2021 roku o godz. 10.00 w auli (budynek „Tatry”).

 

Porządek posiedzenia

Hymn państwowy

Otwarcie posiedzenia Senatu – wystąpienie JM Rektora prof. PPUZ dr. hab. Roberta Włodarczyka

Przyjęcie porządku obrad.

Zatwierdzenie protokołu posiedzenia Senatu z dnia 20 kwietnia 2021 r.

Rys historyczny Uczelni

Uchwała w sprawie zatwierdzenia Strategii Rozwoju Uczelni

Wystąpienia Gości

Wręczenie medali