rekrutacja_ppuz_finanseankieta 2021studiuj na podhaluArchitektura wnętrzJubileusz PPUZ w Nowym TargustrategiaInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

Wirtualny Dzień Otwarty PPUZ w Nowym Targu

1 czerwca 2021 r. Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu otworzyła szeroko swoje wirtualne drzwi dla wszystkich kandydatów na studia. Tego dnia rozpoczynamy rekrutację, która potrwa do 23 lipca 2021 r.

Poznajmy się bliżej!

Wirtualny Dzień Otwarty to doskonała okazja do zapoznania się z każdą z proponowanych przez PPUZ propozycji ścieżek kariery. Uczestników wydarzenia powitali Rektor dr hab. Robert Włodarczyk, prof. uczelni oraz Prorektor ds. studenckich i kształcenia, dr Maria Zięba.

Spotkania w czasie rzeczywistym z przedstawicielami poszczególnych kierunków odbywały się wirtualnie. W programie wydarzenia znalazły się również premierowe publikacje przygotowanych specjalnie na tę okazję materiałów.

Wydarzenie na Facebooku.

Film promocyjny PPUZ w Nowym Targu

Bezpieczeństwo narodowe

Filologia angielska

Praca socjalna

Turystyka i rekreacja

Pielęgniarstwo

Ratownictwo medyczne

Architektura

Gospodarka przestrzenna

Dietetyka

Fizjoterapia

Kosmetologia

Finanse i rachunkowość

Rachunkowość i analityka ekonomiczna

Zasady rekrutacji, wsparcie materialne, działalność Uczelnianego Zespołu Góralskiego Młode Podhale, Biblioteki Akademickiej, Zakładu Wychowania Fizycznego i Sportu, a także wyjazdy w ramach programu Erasmus – to tylko część tematów, które zostały poruszone w przygotowanych materiałach.

Spotkania odbywają się w poszczególnych „pokojach” na platformie Zoom. Wykładowcy opowiadali o kierunkach oraz na bieżąco udzielali odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Centrum Promocji i Public Relations