Wirtualny dzień otwartyrekrutacja 20 21rachunkowość i analitykadziennikarstwo nowoscankieta 2020Projekt NBPpodyplomoweBaner FE

Szkolenie warsztatowe z Bielenda Professional

Dnia 26.01.2020 r. w laboratorium kosmetologii PPUZ odbyło się spotkanie warsztatowe z firmą Bielenda Professional, na którym studentki nabywały umiejętności w zakresie nowoczesnej pielęgnacji anti‑aging wykonując zabieg Total Lifting PPV+. Jest to innowacyjne połączenie trzech rodzajów peptydów o działaniu odmładzającym, liftingującym i stymulującym z kompleksem IST, czyli roślinnym składnikiem aktywnym, wzmocnionym hydrolizowanym biopolimerem, o silnych właściwościach napinających i wygładzających.

Warsztaty poprowadziła Pani Justyna Dziura – kosmetolog i szkoleniowiec firmy Bielenda Professional oraz Regionalny Opiekun ds. Kluczowych Klientów.

Według uczestniczek szkolenie cechowała duża zawartość merytoryczna przekazywanej wiedzy połączona z interesującym sposobem prowadzenia zajęć, dobry kontakt z uczestnikami, otwartość i zaangażowanie oraz przyjazna atmosfera za co serdecznie dziękujemy!

 

Zdjęcia i oprac. mgr Faustyna Kuros

Galeria zdjęć: