Oddaj krewbenefisjajuzatystrategiaInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

Studenckie Koło Naukowe Języka Angielskiego

Zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych doskonaleniem różnorodnych kompetencji językowych z zakresu języka angielskiego do udziału w remedialnych zajęciach Studenckiego Koła Naukowego Języka Angielskiego. Zajęcia Koła są próbą pomocy studentom w pokonywaniu różnych barier językowych przy jednoczesnym rozwijaniu zainteresowań językiem angielskim. Są także czynnikiem motywującym do dalszej pracy.

Zajęcia Koła będą się odbywać we wtorki od godziny 14.00 w sali T.0.13.

Studenci mają także możliwość skorzystania z grupowych lub indywidualnych spotkań z wybranymi przez siebie lektorami. Formularz zgłoszenia na zajęcia (dla studenta i wykładowcy) jest dostępny na stronie PPWSZ.

Dla studentów filologii angielskiej w ofercie przewidziano konsultacje „speaking workshop”. Jest to wspaniała szansa pokonania własnych barier językowych, nieśmiałości, a przede wszystkim  lekcja efektywnego posługiwania się  językiem w celach komunikacyjnych. Te spotkania na pewno pozwolą Wam pewniej i chętniej wypowiadać się w języku angielskim.

W tym roku akademickim pragniemy także rozwinąć nasz English Club i nie zapomnimy o artystycznych talentach studentów naszej Uczelni.

Opiekunem Studenckiego Koła Naukowego Języka Angielskiego jest dr Wojciech Majka.

 

 Spotkania odbywają się

W skład zarządu wchodzą: 
Prezes Koła - Przemysław Kowalczyk
Wiceprezes Koła - Aleksandra Chudoba
Sekretarz Koła - Sebastian Marcisz

Studenci dzieciom - wielka zbiórka zakończona!

W dniu 31.05.2016 studenci I roku filologii angielskiej w ramach akcji „Studenci dzieciom” zaprezentowali w Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny w Zakopanem przedstawienie teatralne pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Podczas tej akcji, na terenie uczelni zbieraliśmy słodycze, zabawki i przybory szkolne, które zostały ofiarowane wychowankom Domu Dziecka, mieszczącego się w budynku „Tatrogród” przy ul. Tetmajera 31. Studentów PPWSZ ochoczo wsparli...

więcej »

Konfrontacje artystyczne PPWSZ

W związku z obchodami 400 rocznicy śmierci Williama Szekspira, w dniu 22.04.2016, w Auli Centrum Dydaktyczno – Bibliotecznego Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu, odbyły się I Konfrontacje Artystyczne, podczas których studenci różnych kierunków zaprezentowali swoje talenty teatralne, muzyczne i wokalne. W przerwie między występami można było podziwiać wystawę prac studentów architektury pt. „Tysiącem barw…”, a także wziąć udział w...

więcej »