Nowa WIFISzczepieniaSukces UczelniInformatyzacja PPUZ w Nowym Targu (cyfrowa uczelnia 3.0)Zdalne nauczaniecovidBaner FE

Rozmowa w Radiu Kraków z udziałem prof. zw. dra hab n. med. Ryszarda Kurzawy

2 stycznia 2021 roku na antenie Radia Kraków można było wysłuchać specjalnego wydania audycji „O tym się mówi”. Tematem rozmowy były między innymi możliwe scenariusze rozwoju pandemii koronawirusa w kontekście szczepień.

Gośćmi Mariusza Bartkowicza byli politolodzy dr Maciej Zakrzewski i dr Łukasz Stach, krakowscy radni: Małgorzata Jantos z Koalicji Obywatelskiej i Mariusz Kękuś z Prawa i Sprawiedliwości, a także lekarz – pulmunolog prof. zw. dr hab n. med. Ryszard Kurzawa, reprezentujący Instytut Zdrowia Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej, sprawujący również funkcję kierownika Kliniki Alergologii i Pneumonologii Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc OT w Rabce-Zdroju.

Zapraszamy Państwa serdecznie do wysłuchania rozmowy.

Centrum Marketingu