rekrutacja 20 21Rektorrachunkowość i analitykadziennikarstwo nowoscankieta 2020Projekt NBPpodyplomoweBaner FE

PPUZ w Nowym Targu zaprasza na studia!

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu otwiera swoje podwoje dla wszystkich spragnionych wiedzy przyszłych studentów, gotowych poszerzać swoje horyzonty.

W ofercie edukacyjnej Uczelni znajdują się obecnie następujące kierunki:

►architektura (I i II stopnia)
zobacz ultokę I film promocyjny I murator I architektura&biznes

►bezpieczeństwo narodowe (I stopnia)
zobacz ulotkę I film promocyjny

►dietetyka (I stopnia)

►dziennikarstwo (I stopnia) - NOWOŚĆ

zobacz ulotkęfilm promocyjny

►finanse i rachunkowość (I stopnia oraz I stopnia studia dualne)
zobacz ulotkę I wykłady z ekonomiifilm promocyjny

►rachunkowość i analityka ekonomiczna (II stopnia) - NOWOŚĆ

zobacz ulotkę I wykłady z ekonomiifilm promocyjny

►filologia angielska (I i II stopnia)
zobacz ulotkęfilm promocyjny I

►fizjoterapia (jednolite studia magisterskie oraz II stopnia)
zobacz ulotkę I film promocyjny

►gospodarka przestrzenna (I stopnia)
zobacz ulotkęfilm promocyjny

►kosmetologia (I i II stopnia)
zobacz ulotkęfilm promocyjny

►pielęgniarstwo (I i II stopnia)
zobacz ulotkę I film promocyjny I monoprofilowe centrum symulacji medycznej

►praca socjalna (I stopnia)
zobacz ulotkę I film promocyjny

►ratownictwo medyczne (I stopnia)

►sport (I stopnia)
zobacz ulotkę I film promocyjny

►turystyka i rekreacja (I i II stopnia)
zobacz ulotkę I film promocyjnyprezentacja kierunku

Dlaczego PPUZ w Nowym Targu? Uczelnia dysponuje nowoczesną bazą lokalową, główny kampus zajmuje aż 1,5 ha powierzchni. W obiekcie mieści się m.in. 31 nowoczesnych laboratoriów i pracowni, 9 sal wykładowych oraz ogromna aula, mogącą pomieścić jednorazowo 600 osób. W zeszłym roku otwarto ponadto Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej, na wyposażenie którego Uczelnia pozyskała 2,5 mln zł. Studenci Instytutu Nauk o Zdrowiu mają możliwość ćwiczenia swoich umiejętności w warunkach do złudzenia przypominających te panujące na prawdziwej sali szpitalnej.

Wśród dwóch tysięcy studentów PPUZ w Nowym Targu znajdują się nie tylko obywatele Polski, mieszkańcy Podhala oraz innych regionów kraju, ale również żacy m.in. z Włoch, Portugalii i Turcji.

Studia w Nowym Targu to nie tylko wykłady i ćwiczenia – to także aktywność fizyczna, kultywowanie podhalańskich tradycji oraz rozwijanie pasji. Studenci mogą m.in. wstąpić do Akademickiego Związku Sportowego, skorzystać z oferty Zakładu Wychowania Fizycznego i Sportu lub stać się członkami Uczelnianego Zespołu Góralskiego Młode Podhale.

Warto zaznaczyć, że w Rankingu Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych 2019 Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu znalazła się na wysokim, 8. miejscu.

Zestawienie uwzględnia wszystkie uczelnie zawodowe w Polsce.Ocenie podlegały następujące elementy: prestiż, preferencje pracodawców, ekonomiczne losy absolwentów, prowadzone kierunki studiów, nasycenie kadry osobami o najwyższych kwalifikacjach, ocena parametryczna (suma ważonych ocen parametrycznych nadanych poszczególnym jednostkom uczelni przez MNiSW), rozwój kadry własnej, warunki kształcenia (dostępność dla studentów kadr wysokokwalifikowanych), innowacyjność (pozyskane środki z UE), studenci cudzoziemcy, nauczyciele akademiccy z zagranicy, wielokulturowość środowiska studenckiego, wymiana studencka (wyjazdy i przyjazdy).

Zapraszamy na studia!

Więcej informacji znajduje się tutaj oraz w Dziale Nauczania nr tel. 18 26 107 12, 18 26 10 702, 18 26 10 740.

Opr. DPiW

Realizacja filmów promocyjnych rzecznik prasowy PPUZ

Image: Freepik.com