rekrutacja_ppuz_finanseankieta 2021studiuj na podhaluArchitektura wnętrzJubileusz PPUZ w Nowym TargustrategiaInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

Porozmawiajmy o studiach na kierunku ratownictwo medyczne

Jeśli zastanawiasz się czy studia na kierunku ratownictwo medyczne są dla Ciebie, spotkaj się z nami i rozwiej swoje wątpliwości! W każdą środę, zapraszamy Was do udziału w cyklicznych spotkaniach online. Odpowiemy na każde pytanie dotyczące studiowania na tym kierunku.

Spotkania będą się odbywały w każdą środę w godzinach od 19.30 do 20.00, na platformie ZOOM (link do spotkania będzie udostępniany w każdą środę za pośrednictwem Facebooka).

W ramach proponowanych spotkań, dowiedziecie się m.in.:

• jakie są warunki rekrutacji,
  • jakie są warunki studiowania,
  • jaki jest plan studiów,
  • gdzie organizowane są praktyki,
  • jakie kwalifikacje uzyskuje absolwent,
  • gdzie znajdziesz pracę po studiach.

W spotkaniach wezmą udział nauczyciele akademiccy oraz studenci PPUZ.

Ratownictwo medyczne to kierunek dla ludzi z pasją i wizją swojej przyszłości. Jeżeli do nich należysz skontaktuj się z nami!