konferencja 21 majastrategiakonkurs ponekonkurs architketuraInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

„Nad Kapuletich i Montekich domem…” czyli premiera „Romea i Julii” w PPWSZ w Nowym Targu.

Barwne kostiumy, miłość i nienawiść, pojedynki i samobójstwa, a wszystko to – po raz pierwszy -  na „deskach” naszej Uczelni.

Studenci I roku filologii angielskiej zapraszają na spektakl „Romeo and Juliet”. Przedstawienie na motywach dramatu Williama Szekspira w adaptacji dr Ewy Paneckiej, wykładowcy PPWSZ w Nowym Targu i Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, odbędzie się w piątek 27 czerwca. W postacie młodych kochanków oraz przedstawicieli ich zwaśnionych rodów wcielą się studenci filologii angielskiej, ich koledzy z roku zapewnią oprawę muzyczną. Sztuka będzie przedstawiana w języku angielskim.

Serdecznie zapraszamy studentów, wykładowców i pracowników Uczelni 27.06.2014 o godzinie 11.00 do Auli Centrum Dydaktyczno – Bibliotecznego PPWSZ.

Oprac. Dział Promocji, Współpracy i Monitorowania Karier Zawodowych.