konkursyInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

Matura 2021: Zapraszamy na webinaria z wykładowcami PPUZ!

Specjalnie z myślą o tegorocznych maturzystach, wykładowcy Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu przygotowali cykl webinariów z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego, pod wspólną nazwą „Powtórka do matury z wykładowcami PPUZ”.

Spotkania odbywają się online, za pośrednictwem platformy Zoom, w każdy czwartek od 11 marca do  18 kwietnia 2021 roku. Start o godz. 15.00. Uczestnicy webinariów mają możliwość zadawania pytań (na czacie ogólnym). Pod koniec spotkania, prowadzący stara się rozwiać wszystkie wątpliwości uczestników zajęć. W razie pytań o ofertę edukacyjną naszej Uczelni, do dyspozycji maturzystów pozostaje przedstawiciel Zespołu Centrum Marketingu.

11 marca prof. Anna Mlekodaj zgłębiła temat etykiety językowej i grzeczności w procesie komunikacji (powtórka z języka polskiego).

18 marca dr Jan Tatar udowodnił, że ciągi liczbowe są niezwykle użytecznym narzędziem.

25 marca mgr Dorota Suder, w ramach przygotowań do matury z języka angielskiego, opowiedziała nam, dlaczego tak chętnie wykonujemy selfie.

1 kwietnia dr Dominik Borowski stanął "Oko w oko z tekstem" i przedstawił nam pułapki czytania krytycznego (w ramach przygotowań do matury z języka polskiego).

8 kwietnia dr Krzysztof Trochimiuk opowiedział o typowych błędach w języku angielskim, które popełniają użytkownicy języka polskiego.

Natomiast podczas ostatniego spotkania z cyklu „Powtórki do matury z wykładowcami PPUZ”, 15 kwietnia 2021 roku, dr Jan Tatar przekona uczestników webinarium, że rachunek prawdopodobieństwa nie musi być trudny (matematyka).

Udział w spotkaniach nie wymaga rejestracji. Linki do webinariów będą dostępne na stronie internetowej Uczelni, fanpage’u na Facebooku oraz na Instagramie.

Organizatorem spotkań jest Centrum Marketingu.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Mateuszem Mikuckim (Centrum Marketingu),  tel. 881 952 179.

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinariach!