rekrutacja 20 21rachunkowość i analitykadziennikarstwo nowoscankieta 2020Projekt NBPpodyplomoweBaner FE

Legia Akademicka – spotkanie informacyjne

18 listopada br. w auli Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbyło się kolejne spotkanie informacyjne dotyczące Legii Akademickiej. Wzięli w nim udział m.in. Prorektor ds. studenckich i kształcenia dr Krzysztof Trochimiuk, Kanclerz Janusz Kurzyna oraz Wojskowy Komendant Uzupełnień w Nowym Targu, ppłk Paweł Wójcik.

Zebranych powitał Prorektor ds. studenckich i kształcenia dr Krzysztof Trochimiuk, który zapewnił studentów, że udział w szkoleniu w ramach Legii Akademickiej nie będzie kolidował z zajęciami realizowanymi przez nich na poszczególnych kierunkach studiów. Zaoferował tym samym pełne wsparcie ze strony uczelni wszystkim tym, którzy zdecydują się wziąć udział w przedsięwzięciu.

Zarówno Wojskowy Komendant Uzupełnień w Nowym Targu, ppłk Paweł Wójcik, jak również dr Krzysztof Trochimiuk oraz mgr Janusz Kurzyna podkreślili zgodnie, że możliwość uczestniczenia w Legii Akademickiej jest szansą na przeżycie niepowtarzalnej przygody i to w duchu patriotycznym. Taka okazja może się już nie powtórzyć.

Ppłk Paweł Wójcik przedstawił zebranym prezentację, w której wyjaśnił rzeczowo i wnikliwie funkcjonowanie programu. Odpowiedział ponadto na wszystkie pytania słuchaczy.

Warto zaznaczyć, że studenci, którzy nie mogli wziąć udziału w poniedziałkowym spotkaniu nie stracili szansy na przystąpienie do programu. Warunkiem uczestnictwa w przedsięwzięciu jest złożenie stosownych dokumentów do 22 listopada br. (piątek) w pokoju nr 308 (budynek „Gorce”). Druk wniosku, podobnie jak szczegółowe informacje na temat Legii Akademickiej, znajduje się na stronie: http://www.ppuz.edu.pl/legia-akademicka-iii.html.

 

Oprac. DPiW
Zdjęcia: Ewelina Stożek

Galeria zdjęć: