konferencja 21 majastrategiakonkurs ponekonkurs architketuraInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

KONKURS PT. „MAKSIMUM DESIGN-U OPTIMUM FOLK-U”

KONKURS DLA MŁODYCH ARTYSTÓW
„maksimum DESIGN-u  optimum FOLK-u”

Zapraszamy  studentów architektury i  kierunków artystycznych oraz  kandydatów zamierzających podjąć  wymienione  studia
do udziału w konkursie organizowanym przez Podhalańską Państwową Uczelnię Zawodową  w Nowym Targu. Warunek  udziału w konkursie: kreatywność, poczucie estetyki i wyczucie przestrzeni, autorska umiejętność aranżowania wnętrz.

Fundatorem głównej nagrody w wysokości 5 tys. zł jest Firma Projektowo-Budowlana ARCHI-Projekt Sp.j. M.Bentkowski, M.Kopeć, która również zrealizuje zwycięski projekt.

NAGRODY W KONKURSIE

I miejsce - 5.000,00 PLN oraz realizacja projektu wnętrza apartamentu w inwestycji Białka Resort & Spa.

II miejsce - 2.000,00 PLN,

III miejsce - 1.000,00 PLN.

KONKURS pod hasłem „maksimum DESIGN-u  optimum FOLK-u” ma zaowocować  autorskimi  koncepcjami  aranżacji wnętrza apartamentu w  nowoczesnym  mieszkaniu o powierzchni ok. 37,5m2. Organizatorzy konkursu czekają na kreatywne pomysły rozwiązania. Najważniejszą wskazówką jest to, aby apartament zaprojektować dla osób, które oczekując współczesnego designu  cenią jednocześnie  sztukę regionalna, tradycyjne materiały, rękodzieło, snycerkę!

Laureat pierwszego miejsca obok nagrody pieniężnej ma dodatkowo szansę na zrealizowanie  projektu w inwestycji Białka Resort & Spa. Działania konkursowe będą zwieńczone wykonaniem profesjonalnej sesji zdjęciowej po realizacji zwycięskiego projektu. Zdjęcia opublikowane będą w „Tatra Premium Magazine” - luksusowym magazynie o produktach, miejscach i usługach z regionu Podhala i Podtatrza (tatramagazine.pl)

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

Na stronie konkursowej znajduje się dokumentacja techniczna, rzuty wnętrza konkursowego oraz  niezbędne dokumenty,  które należy przesłać wraz z projektem konkursowym  na adres e-mail: architektura.konkurs@ppuz.edu.pl .

Jury konkursowe będzie brało pod uwagę: innowacyjność zastosowanych rozwiązań,  kreatywność, utożsamienie się z kontekstem miejsca, charakter subtelnego nawiązania do regionu podhalańskiego  oraz jakość wizualizacji i dokumentacji technicznej.

Najlepsze prace zostaną opublikowane na stronie kierunku architektura Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu.

Regulamin konkursu pt. „maksimum DESIGN-u, optimum FOLK-u”

załącznik nr 1 - zgłoszenie  do konkursu „maksimum DESIGN-u, optimum FOLK-u”

załącznik nr 2

załącznik nr 3