benefisinauguracjajajuzatyJubileusz PPUZ w Nowym TargustrategiaInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

Koło Naukowe "INTERNURSE"

Zarząd Studenckiego Koła Naukowego Pielęgniarstwa Interdyscyplinarnego
 „INTER-NURSE”:

 

Prezes: Karolina Piwowarczyk

Wiceprezes: Kamila Górka

 Sekretarz: Dorota Cholewa

Skarbnik: Ag­­­­nieszka Konstanty

 

Koło naukowe Inter-Nurse jest organizacją studencką, która działa przy kierunku Pielęgniarskim w Instytucie Nauk o Zdrowiu od bardzo niedawna.  Aktualnie w skład koła wchodzi  9 członków, jednak naszym celem jest rozpowszechnianie powstania koła i zachęcenie studentów do uczestnictwa w jego działalności. Celem przewodnim jest pogłębianie wiedzy, rozwijanie zainteresowań i umiejętności członków w wymiarze interdyscyplinarnym, aby każdy student mógł czerpać przyjemność z uczestnictwa ale równocześnie pogłębiać swoją wiedzę wielokierunkowo. Cele koła naukowego: Rozwijanie zainteresowań studentów, poszerzanie wiedzy i umiejętności w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu w wymiarze interdyscyplinarnym. Promowanie idei współpracy  międzypokoleniowej, kultywowanie tradycji zawodu pielęgniarki (sekcja historyczna). Rozwijanie kontaktów, promowanie Instytutu Nauk o Zdrowiu PPWSZ ,wdrażanie studentów do pracy naukowej i badawczej. Aktualnie kilku członków  przygotowuje się do wystąpienia na Konferencji Kół Naukowych, udział w obchodach Dnia Pielęgniarki 12maja 2016 roku, prace nad  Księgą  Pamiątkową Instytutu Nauk o Zdrowiu.

 

Celem koła naukowego jest  rozwijanie zainteresowań studentów, poszerzanie wiedzy i umiejętności w zakresie nauk medycznych i nauk  o zdrowiu w wymiarze interdyscyplinarnym. Promowanie idei współpracy  międzypokoleniowej, kultywowanie tradycji zawodu pielęgniarki (sekcja historyczna). Rozwijanie kontaktów, promowanie Instytutu Nauk o Zdrowiu PPWSZ, wdrażanie studentów do pracy naukowej i badawczej.

 

Statut Koła Naukowego <pobierz>

 

Studenci z Koła Naukowego uczestniczyli w VII Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Naukowych „Wiosna promocji Zdrowia”  organizowana przez Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia w Krakowie pobierz