studiuj na podhaluankieta 2021Architektura wnętrzJubileusz PPUZ w Nowym TargustrategiaInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

Aktualności

21.06.21 - Studiuj pracę socjalną z resocjalizacją!

Studiuj pracę socjalną z resocjalizacją!

W życiu każdego człowieka mogą pojawić się problemy, z którymi nie potrafi poradzić sobie samodzielnie. Brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności staje na przeszkodzie do pokonania trudności. W takich sytuacjach pomoc innych ludzi okazuje się nieodzowna, dlatego zapotrzebowanie na...

więcej »

18.06.21 - Studiuj pielęgniarstwo!

Studiuj pielęgniarstwo!

Pielęgniarstwo jest kierunkiem o profilu praktycznym, który jest adresowany przede wszystkim do osób dostrzegających w sobie potrzebę troszczenia się o innych i opiekowania się nimi w szczególnie trudnych sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia.

więcej »

17.06.21 - Studiuj kosmetologię!

Studiuj kosmetologię!

Studenci kosmetologii w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu, po ukończeniu edukacji tworzą kompetentną kadrę zawodową, rozumiejącą przejście od tradycyjnej kosmetologii do kosmetologii holistycznej, opierającej się na współczesnych badaniach i rozwoju...

więcej »

16.06.21 - Studiuj informatykę ekonomiczną!

Studiuj informatykę ekonomiczną!

Nowy kierunek studiów inżynierskich I stopnia o profilu praktycznym – informatyka ekonomiczna* został utworzony z myślą o absolwentach szkół średnich, którzy są zainteresowani zdobyciem atrakcyjnej pracy w sektorze technik informacyjno – ekonomicznych i komunikacyjnych. 

więcej »

15.06.21 - Studiuj gospodarkę przestrzenną!

Studiuj gospodarkę przestrzenną!

Gospodarka przestrzenna zajmuje się wielowarstwowo rozumianą przestrzenią, która nas otacza. Każdemu z nas zależy na tym, abyśmy żyli w ładnym otoczeniu, a przy tym racjonalnie i wygodnie urządzonym. W naszym niepowtarzalnym podhalańskim krajobrazie to szczególnie ważne.

więcej »

14.06.21 - Festiwal Zawodów 2021 - fotorelacja

Festiwal Zawodów 2021 - fotorelacja

W Studiu Medycznym pojawili się przedstawiciele Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu: Instytutu Medycznego (pielęgniarstwa, ratownictwa medycznego) oraz Instytutu Zdrowia (dietetyki, fizjoterapii, kosmetologii).

więcej »

14.06.21 - Studiuj fizjoterapię!

Studiuj fizjoterapię!

Studenci kierunku fizjoterapia w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu zdobywają wykształcenie wyższe w ramach bezpłatnych, stacjonarnych, jednolitych studiów magisterskich.

więcej »
1 ... 4 5 6 7 8 ... 137

Zapowiedzi

18-19.11.2021 r. Tożsamości kulturowe regionów karpackich

Celem konferencji jest próba odpowiedzi na pytanie, czy, i w jaki sposób, tożsamości kulturowe ludności zamieszkującej Karpaty znajdują odzwierciedlenie w kulturowym sposobie zachowania danej zbiorowości, elementach dziedzictwa kulturowego oraz towarzyszących kontekstach.

więcej »

Studia podyplomowe

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu zaprasza na studia podyplomowe.

więcej »
wszystkie zapowiedzi »