Zdalne nauczaniecovidProjekt NBPBaner FE

Aktualności

25.06.20 - PPUZ uruchamia nowy kierunek studiów: rachunkowość i analityka ekonomiczna

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego udzieliło Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu pozwolenia na utworzenie studiów II stopnia o profilu praktycznym na kierunku rachunkowość i analityka ekonomiczna.

więcej »

24.06.20 - Rektor z Posłem o rozwoju Podhalańskiej Uczelni

Rektor z Posłem o rozwoju Podhalańskiej Uczelni

Przyszłość Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu, a szczególnie kierunki jej rozwoju oraz nowe zadania inwestycyjne były przedmiotem spotkania rektora PPUZ dr hab.  Roberta Włodarczyka, prof. uczelni  z posłem Edwardem Siarką.

więcej »

19.06.20 - Informacja o terminach rekrutacji

Rejestracja w systemie e-Kandydat oraz składanie dokumentów w formie on-line trwa do 28 sierpnia 2020 r. tak aby wszyscy kandydaci mogli bez problemów aplikować na studia w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu.

więcej »

18.06.20 - Informacja w sprawie ważności legitymacji studenckich

Informujemy, że w związku z ograniczeniem funkcjonowania Uczelni od 12 marca do 30 września 2020 r., w okresie tego ograniczenia oraz przez 60 dni po jego zakończeniu tj. do 30 listopada 2020 r., legitymacje studenckie są ważne, bez konieczności potwierdzania ich ważności. Przepis stosuje się również do legitymacji, które utraciły ważność w okresie 30 dni poprzedzających ograniczenie funkcjonowania Uczelni.

więcej »

16.06.20 - Uroczyste wręczenie Aktu Wyboru na Rektora PPUZ w Nowym Targu

Uroczyste wręczenie Aktu Wyboru na Rektora PPUZ w Nowym Targu

15 czerwca 2020 r. wobec Senatu Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu uroczyście wręczono Akt Wyboru na stanowisko Rektora drowi hab. Robertowi Włodarczykowi, prof. uczelni.

więcej »

10.06.20 - Dr Anna Budzanowska, podsekretarz stanu w MNiSW odwiedziła Podhalańską Uczelnię

Dr Anna Budzanowska, podsekretarz stanu w MNiSW odwiedziła Podhalańską Uczelnię

8 czerwca 2020 r. do Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu przybyła dr Anna Budzanowska, podsekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

więcej »
1 ... 4 5 6 7 8 ... 121

Zapowiedzi

Organizacja kształcenia na studiach I i II stopnia

Na stronie Uczelni, w Biuletynie Informacji Publicznej ukazało się zarządzenie w sprawie organizacji kształcenia na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich.

więcej »

Wojewódzki Urząd Pracy - dla powracających z zagranicy

DLA KOGO? Dla osób w wieku 18-29 lat, mieszkających lub planujących osiedlić się na terenie województwa małopolskiego, które przebywały za granicą Polski min. 6 m-cy lub zamierzają powrócić do kraju i w momencie rekrutacji deklarują chęć pobytu stałego, podjęcia...

więcej »

Podhalańska Uczelnia zaprasza na studia podyplomowe

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu zaprasza na studia podyplomowe.

więcej »

Program Stypendialny im. Bekkera

Celem Programu im. Bekkera jest umożliwienie naukowcom i nauczycielom akademickim odbycia stażu podoktorskiego, a także prowadzenia badań naukowych lub pozyskania materiałów potrzebnych do pracy naukowej w renomowanych ośrodkach zagranicznych – na zasadach stypendialnych. Został on...

więcej »

Od studenta do specjalisty

Fundacja Sustinae zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - „Od studenta do specjalisty – kompleksowy program wsparcia niepełnosprawnych studentów i absolwentów na...

więcej »
wszystkie zapowiedzi »