benefisinauguracjajajuzatyJubileusz PPUZ w Nowym TargustrategiaInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

Aktualności

12.08.21 - Studiuj na PPUZ i łącz pasje z nauką

Studiuj na PPUZ i łącz pasje z nauką

Jesteś ambitny, chcesz poznać smak studenckiego życia i zdobyć wykształcenie wyższe, ale wciąż nie zapisałeś się na studia? Czas ucieka, a Ty zastanawiasz się, jaką uczelnię i kierunek wybrać? Boisz się, że jest już za późno na rekrutację? Spokojnie, nic straconego....

więcej »

09.08.21 - Wiyrchowa Orlica wśród wykładowców PPUZ

Wiyrchowa Orlica wśród wykładowców PPUZ

Podczas Sabałowej Nocy – ostatniego etapu Sabałowych Bajań, organizowanych w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej, dr Katarzyna Ceklarz – wykładowca PPUZ na kierunku turystyka i rekreacja została uhonorowana tytułem Wiyrchowej Orlicy.

więcej »

27.07.21 - Dr Katarzyna Ceklarz z tytułem Osobowości Rabki-Zdroju

Dr Katarzyna Ceklarz z tytułem Osobowości Rabki-Zdroju

Katarzyna Ceklarz z Rabki-Zdroju, doktor nauk humanistycznych w zakresie etnologii i antropologii kulturowej, socjolog, a także wykładowca Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu na kierunku turystyka i rekreacja została laureatką statuetki i tytułu Osobowość...

więcej »

26.07.21 - Znamy laureatki konkursu Maksimum DESIGN-u, optimum FOLK-u

Znamy laureatki konkursu Maksimum DESIGN-u, optimum FOLK-u

26 lipca w siedzibie Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbyło się wręczenie nagród w konkursie dla młodych artystów na aranżację wnętrza apartamentu pn. Maksimum DESIGN-u, optimum FOLK-u, zorganizowanym przez Instytut Techniczny.

więcej »

26.07.21 - PPUZ w wykazie wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe

PPUZ w wykazie wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe

W wykazie wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe znalazła się Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu. Pozytywne rozpatrzenie złożonego na początku roku wniosku, należy uznać za duży sukces, szczególnie u progu rozwoju działalności naukowej PPUZ.

więcej »

23.07.21 - Społeczność Akademicka wypełnia serce po brzegi dla podopiecznych Fundacji im. Adama Worwy

Społeczność Akademicka wypełnia serce po brzegi dla podopiecznych Fundacji im. Adama Worwy

Plastikowe nakrętki, które wypełniły znajdujące się przed budynkiem Gorce serce, zostały przekazane Fundacji im. Adama Worwy. Społeczność Akademicka wsparła tym samym podopiecznych organizacji.

więcej »

22.07.21 - PPUZ zawarła porozumienie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie

PPUZ zawarła porozumienie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie

22 lipca 2021 r. Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zadeklarowały wolę współpracy. Sygnatariuszami porozumienia są JM Rektor dr hab. Robert Wojciech Włodarczyk, prof. uczelni oraz Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w...

więcej »
1 ... 3 4 5 6 7 ... 141

Zapowiedzi

23.10.2021 Benefis Profesora Stanisława Hodorowicza

W ramach obchodzonego w tym roku 20-lecia Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu, 23 października 2021 r. w auli PPUZ odbędzie się benefis Profesora Stanisława Hodorowicza.

więcej »

Światowe Forum Miejskie - konkurs na projekt i nazwę maskotki

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (MFiPR) ogłosiło konkurs związany ze Światowym Forum Miejskim (WUF), które odbędzie się w Katowicach w czerwcu przyszłego roku

więcej »

18-19.11.2021 r. Tożsamości kulturowe regionów karpackich

Celem konferencji jest próba odpowiedzi na pytanie, czy, i w jaki sposób, tożsamości kulturowe ludności zamieszkującej Karpaty znajdują odzwierciedlenie w kulturowym sposobie zachowania danej zbiorowości, elementach dziedzictwa kulturowego oraz towarzyszących kontekstach.

więcej »

Studia podyplomowe

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu zaprasza na studia podyplomowe.

więcej »
wszystkie zapowiedzi »