studiuj na podhaluankieta 2021Architektura wnętrzJubileusz PPUZ w Nowym TargustrategiaInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

Aktualności

25.06.21 - Studiuj turystykę i rekreację!

Studiuj turystykę i rekreację!

Od roku akademickiego 2021/22, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku pracy, wdrażamy nowy program studiów, ukierunkowany na kształcenie specjalistów z zakresu zarządzania w turystyce i rekreacji.

więcej »

24.06.21 - Studiuj sport!

Studiuj sport!

Rynek pracy potrzebuje wykwalifikowanych trenerów i instruktorów oraz osób zarządzających sportem, dlatego studia w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu dają szerokie perspektywy kariery zawodowej. 

więcej »

23.06.21 - Zgromadzenie Plenarne Konferencji Publicznych Uczelni Zawodowych

Zgromadzenie Plenarne Konferencji Publicznych Uczelni Zawodowych

22 czerwca 2021 r. w Radziejowicach – Parceli odbyło się Zgromadzenie Plenarne Konferencji Publicznych Uczelni Zawodowych. Podhalańską Państwową Uczelnię Zawodową w Nowym Targu reprezentowała dr Bianka Godlewska-Dzioboń,  Prorektor ds. współpracy i projektów.

więcej »

23.06.21 - PPUZ współorganizatorem konferencji z okazji 200-lecia urodzin dra T. Chałubińskiego

PPUZ współorganizatorem konferencji z okazji 200-lecia urodzin dra T. Chałubińskiego

26 czerwca 2021 r. w Muzeum Tatrzańskim odbędzie się konferencja z okazji 200-lecia urodzin dra Tytusa Chałubińskiego. Współorganizatorem wydarzenia jest Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu.

więcej »

23.06.21 - Studiuj ratownictwo medyczne!

Studiuj ratownictwo medyczne!

Studia na kierunku ratownictwo medyczne w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu zapewniają wysoki poziom kształcenia, dzięki współpracy z kadrą naukową reprezentującą różne zawody medyczne.

więcej »

22.06.21 - Studiuj rachunkowość i analitykę ekonomiczną!

Studiuj rachunkowość i analitykę ekonomiczną!

Studia II stopnia na kierunku rachunkowość i analityka ekonomiczna łączą wiedzę i umiejętności z zakresu rachunkowości, finansów, zarządzania i ekonomii, a także dyscyplin komplementarnych (m.in. matematyki oraz informatyki). Studenci uczą się m.in. analizy instrumentów...

więcej »

21.06.21 - Porozumienie z Małopolską Wojewódzką Komendą Ochotniczych Hufców Pracy w Krakowie

Porozumienie z Małopolską Wojewódzką Komendą Ochotniczych Hufców Pracy w Krakowie

21 czerwca 2021 roku Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu oraz Małopolska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Krakowie zawarły porozumienie o współpracy.

więcej »
1 ... 3 4 5 6 7 ... 137

Zapowiedzi

18-19.11.2021 r. Tożsamości kulturowe regionów karpackich

Celem konferencji jest próba odpowiedzi na pytanie, czy, i w jaki sposób, tożsamości kulturowe ludności zamieszkującej Karpaty znajdują odzwierciedlenie w kulturowym sposobie zachowania danej zbiorowości, elementach dziedzictwa kulturowego oraz towarzyszących kontekstach.

więcej »

Studia podyplomowe

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu zaprasza na studia podyplomowe.

więcej »
wszystkie zapowiedzi »