konferencja 21 majastrategiakonkurs ponekonkurs architketuraInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

Aktualności

18.03.21 - Ciągi liczbowe jako użyteczne narzędzie – wykład dla maturzystów

Ciągi liczbowe jako użyteczne narzędzie – wykład dla maturzystów

18 marca dr Jan Tatar sprawił, że oblicze królowej nauk – matematyki – zdecydowanie złagodniało. W ramach "Powtórki do matury z wykładowcami PPUZ" Pan Doktor udowodnił, że ciągi liczbowe mogą być niezwykle użytecznym narzędziem.

więcej »

11.03.21 - Powtórka do matury: etykieta językowa i grzeczność w procesie komunikacji

Powtórka do matury: etykieta językowa i grzeczność w procesie komunikacji

11 marca prof. Anna Mlekodaj, w ramach "Powtórki do matury z wykładowcami PPUZ", wygłosiła wykład na temat etykiety językowej i grzeczności w procesie komunikacji.

więcej »

08.03.21 - Za nami II Uczelniana Debata pod nazwą „Kultura a rozwój”

Za nami II Uczelniana Debata pod nazwą „Kultura a rozwój”

Na stronie internetowej Radia Kraków opublikowano fragmenty nagrań  II Uczelnianej Debaty pod nazwą „Kultura a rozwój”.

więcej »

05.03.21 - O kulturze i rozwoju w Podhalańskiej Uczelni

O kulturze i rozwoju w Podhalańskiej Uczelni

W Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbyła się II Uczelniana Debata PPUZ pod nazwą „Kultura a rozwój”. Spotkanie można było oglądać online.

więcej »

25.02.21 - II Uczelniana Debata PPUZ pod nazwą „Kultura a rozwój”

II Uczelniana Debata PPUZ pod nazwą „Kultura a rozwój”

5 marca 2021 roku w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbędzie się II Uczelniana Debata PPUZ pod nazwą „Kultura a rozwój”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.30. Transmisję wydarzenia będzie można oglądać online.

więcej »

25.02.21 - Nowy Dyrektor Instytutu Medycznego

Nowy Dyrektor Instytutu Medycznego

W dniu 23 marca 2021 r. JM Rektor PPUZ w Nowym Targu dr hab. Robert Włodarczyk, prof. uczelni wręczył akt powołania dr hab. n. med. Hubertowi Wolskiemu, prof. uczelni na stanowisko Dyrektora Instytutu Medycznego.

więcej »

24.02.21 - Obóz zimowy dla studentów kierunku sport

Obóz zimowy dla studentów kierunku sport

Czasowe ograniczenie obostrzeń umożliwiło studentom drugiego i trzeciego roku kierunku sport realizację ujętego w planie studiów obozu zimowego. Zajęcia poprowadzili pracownicy Zakładu Wychowaia Fizycznego i Sportu, dr Paweł Gąsior i dr Małgorzata Potocka Mitan. Spotkania...

więcej »
1 2 3 4 5 6 ... 129

Zapowiedzi

21.05.2021 Międzynarodowa Konferencja Studenckich Kół Naukowych "Wyzwania zdrowotne we współczesnym świecie"

Instytut Zdrowia, Instytut Medyczny oraz Dział Konferencji  i Wydawnictw Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Studenckich Kół Naukowych „Wyzwania zdrowotne we współczesnym świecie”, która odbędzie się w...

więcej »

28.05.2021 XI Studencka Konferencja Naukowa "Równowaga a design. Projektowanie pozytywnych zmian dla rozwoju zrównoważonego"

Instytut Techniczny, Studenckie Koło „Ad Quadratum” oraz Dział Konferencji  i Wydawnictw Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu zapraszają do udziału w studenckiej konferencji naukowej Równowaga regionalna a design. Projektowanie pozytywnych zmian dla rozwoju...

więcej »

18-19.11.2021 r. Tożsamości kulturowe regionów karpackich

Celem konferencji jest próba odpowiedzi na pytanie, czy, i w jaki sposób, tożsamości kulturowe ludności zamieszkującej Karpaty znajdują odzwierciedlenie w kulturowym sposobie zachowania danej zbiorowości, elementach dziedzictwa kulturowego oraz towarzyszących kontekstach.

więcej »

Organizacja kształcenia na studiach I i II stopnia

W Biuletynie Informacji Publicznej ukazało się zarządzenie w sprawie organizacji kształcenia na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich.

więcej »

Wojewódzki Urząd Pracy - dla powracających z zagranicy

DLA KOGO? Dla osób w wieku 18-29 lat, mieszkających lub planujących osiedlić się na terenie województwa małopolskiego, które przebywały za granicą Polski min. 6 m-cy lub zamierzają powrócić do kraju i w momencie rekrutacji deklarują chęć pobytu stałego, podjęcia...

więcej »

Podhalańska Uczelnia zaprasza na studia podyplomowe

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu zaprasza na studia podyplomowe.

więcej »
wszystkie zapowiedzi »