konkursyInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

Aktualności

11.03.21 - Powtórka do matury: etykieta językowa i grzeczność w procesie komunikacji

Powtórka do matury: etykieta językowa i grzeczność w procesie komunikacji

11 marca prof. Anna Mlekodaj, w ramach "Powtórki do matury z wykładowcami PPUZ", wygłosiła wykład na temat etykiety językowej i grzeczności w procesie komunikacji.

więcej »

08.03.21 - Za nami II Uczelniana Debata pod nazwą „Kultura a rozwój”

Za nami II Uczelniana Debata pod nazwą „Kultura a rozwój”

Na stronie internetowej Radia Kraków opublikowano fragmenty nagrań  II Uczelnianej Debaty pod nazwą „Kultura a rozwój”.

więcej »

05.03.21 - O kulturze i rozwoju w Podhalańskiej Uczelni

O kulturze i rozwoju w Podhalańskiej Uczelni

W Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbyła się II Uczelniana Debata PPUZ pod nazwą „Kultura a rozwój”. Spotkanie można było oglądać online.

więcej »

25.02.21 - II Uczelniana Debata PPUZ pod nazwą „Kultura a rozwój”

II Uczelniana Debata PPUZ pod nazwą „Kultura a rozwój”

5 marca 2021 roku w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbędzie się II Uczelniana Debata PPUZ pod nazwą „Kultura a rozwój”. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.30. Transmisję wydarzenia będzie można oglądać online.

więcej »

25.02.21 - Nowy Dyrektor Instytutu Medycznego

Nowy Dyrektor Instytutu Medycznego

W dniu 23 marca 2021 r. JM Rektor PPUZ w Nowym Targu dr hab. Robert Włodarczyk, prof. uczelni wręczył akt powołania dr hab. n. med. Hubertowi Wolskiemu, prof. uczelni na stanowisko Dyrektora Instytutu Medycznego.

więcej »

24.02.21 - Obóz zimowy dla studentów kierunku sport

Obóz zimowy dla studentów kierunku sport

Czasowe ograniczenie obostrzeń umożliwiło studentom drugiego i trzeciego roku kierunku sport realizację ujętego w planie studiów obozu zimowego. Zajęcia poprowadzili pracownicy Zakładu Wychowaia Fizycznego i Sportu, dr Paweł Gąsior i dr Małgorzata Potocka Mitan. Spotkania...

więcej »

23.02.21 - Porozumienie PPUZ w Nowym Targu i Muzeum Tatrzańskiego

Porozumienie PPUZ w Nowym Targu i Muzeum Tatrzańskiego

23 lutego 2021 r. Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu podpisała porozumienie z Muzeum Tatrzańskim. PPUZ reprezentowali Rektor dr hab. Robert Wojciech Włodarczyk, prof. uczelni oraz Prorektor ds. współpracy i rozwoju, dr Bianka Godlewska-Dzioboń, zaś Muzeum...

więcej »
1 2 3 4 5 6 ... 126

Zapowiedzi

Matura 2021: Zapraszamy na webinaria z wykładowcami PPUZ!

Specjalnie z myślą o tegorocznych maturzystach, wykładowcy Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu przygotowali cykl webinariów z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego, pod wspólną nazwą „Powtórki do matury z wykładowcami PPUZ”.

więcej »

Stypendia Santander #LifelongLearning

Rusza nabór do nowego projektu: Stypendia Santander.  To okazja do zdobycia nie tylko cenionych kompetencji, ale również certyfikatów, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy. W 2021 roku wsparcie i wybrane projekty kierowane są nie tylko do studentów i absolwentów, ale także...

więcej »

15.04.2021 r. V Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców "Nauka-Talent-Pasja"

Instytut Humanistyczno-Społeczny, Podhalańskie Koło Naukowe Turystyki oraz Dział Konferencji i Wydawnictw PPUZ w Nowym Targu serdecznie zapraszają na V Ogólnopolską Konferencję Młodych Naukowców „Nauka - Talent - Pasja”, która odbędzie się 15 kwietnia 2021 r.

więcej »

Organizacja kształcenia na studiach I i II stopnia

W Biuletynie Informacji Publicznej ukazało się zarządzenie w sprawie organizacji kształcenia na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich.

więcej »

Wojewódzki Urząd Pracy - dla powracających z zagranicy

DLA KOGO? Dla osób w wieku 18-29 lat, mieszkających lub planujących osiedlić się na terenie województwa małopolskiego, które przebywały za granicą Polski min. 6 m-cy lub zamierzają powrócić do kraju i w momencie rekrutacji deklarują chęć pobytu stałego, podjęcia...

więcej »

Podhalańska Uczelnia zaprasza na studia podyplomowe

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu zaprasza na studia podyplomowe.

więcej »
wszystkie zapowiedzi »