demo-attachment-102-Group-33

Rekrutacja 22/23

Studiuj
na
Podhalu

Rekrutacja na studia w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu na rok akademicki 2022/2023 rozpocznie się już 1 czerwca br. Dołącz do nas!

28 maja 2022 r.

Akademicki
Puchar Polski
w Kolarstwie Szosowym

28 maja 2022 r. odbędzie się Akademicki Puchar Polski w Kolarstwie Szosowym. W wyścigu mogą uczestniczyć członkowie Klubów Uczelnianych zrzeszonych w ramach AZS-u. Zapraszamy do udziału!

Rozwój

Branżowe
symulacje
biznesowe

PPUZ w Nowym Targu zakupiła oprogramowanie firmy REVAS, dzięki któremu studenci będą się uczyć zarządzania, przedsiębiorczości oraz planowania własnej działalności.

Matura 2022

Szanowni Maturzyści,
trzymamy kciuki
i życzymy sukcesów na egzaminach

Niech doskonałe wyniki wynagrodzą Wam godziny poświęcone na naukę.

14-15 maja 2022 r.

Podhalańskie Targi Budownictwa
z udziałem
PPUZ w Nowym Targu

W Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu odbyły się Podhalańskie Targi Budownictwa. Wydarzeniu towarzyszyły pokazy specjalistów, prelekcje i fachowe porady.

3 czerwca 2022 r.

Region
Miasto
Wieś

Instytut Techniczny oraz Studenckie Koło Naukowe "Ad Quadratum" Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu zapraszają do udziału w studenckiej konferencji naukowej. Udział w wydarzeniu można zgłaszać do 20 maja 2022 r. na adres: katarzyna.sienko@ppuz.edu.pl

Aplikuj

Dołącz
do naszej
ekipy!

P JAK PERSPEKTYWY
P JAK PASJE
U JAK UMIEJĘTNOŚCI
Z JAK ZAWÓD
Wybierz PPUZ w Nowym Targu!

16 maja - 30 czerwca br.

Anonimowe
ankiety
ewaluacyjne

Zapraszamy do wypełniania ankiet ewaluacyjnych, dzięki którym będą mogli Państwo swobodnie i anonimowo wypowiedzieć się na temat jakości kształcenia na naszej Uczelni. Dzięki Państwa opiniom będziemy mogli podnosić standardy działalności dydaktycznej w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu.

Święto Uczelni

Uroczyste
posiedzenie
Senatu

20 maja br. w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbędzie się uroczyste posiedzenie Senatu Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu.

Aktualności

Literacki sukces dr Katarzyny Ceklarz

Książka „Kultura ludowa Górali Nadpopradzkich” pod redakcją naukową dr Katarzyny Ceklarz, wykładowczyni na kierunku turystyka i rekreacja Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu oraz Joanny

Czytaj więcej »
PPUZ

Święto Uczelni

Dr Bianka Godlewska-Dzioboń, p.o. Rektora Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu zaprasza na uroczyste obchody Święta Uczelni. Jednocześnie informujemy, że od godziny 14.00 zaplanowano

Czytaj więcej »
demo-attachment-117-Path-18
demo-attachment-118-Path-19
demo-attachment-119-Path-948
demo-attachment-115-Group-11
demo-attachment-116-Path-17
Budynek Uczelni PPUZ

O NAS

Uczelnia jak
żadna inna

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu powstała w 2001 roku jako pierwsza w Polsce tego typu jednostka utworzona na wniosek samorządu województwa.

PARTNERZY

Zaufali nam