Ratownictwo dodatkowy nabórrekrutacja 20 21Zdalne nauczaniecovidrachunkowość i analitykaankieta 2020Projekt NBPpodyplomoweBaner FE

11.03.20 r. Dzień otwarty w PPUZ w Nowym Targu

DZIEŃ OTWARTY ZOSTAŁ ODWOŁANY

Dział Promocji i Współpracy PPUZ w Nowym Targu pod Patronatem Honorowym Małopolskiego Kuratorium Oświaty, organizuje Dzień Otwarty w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu, który odbędzie się 11 marca 2020 roku w godz. 9.30-14.00.

Wydarzenie to ma na celu promocję uczelni w środowisku szkół średnich i jest doskonałą okazją dla wykładowców i studentów do zareklamowania oferty edukacyjnej PPUZ w Nowym Targu.

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, uczniów oraz wszystkich zainteresowanych ofertą edukacyjną do udziału w Dniu Otwartym Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu.

Zgodnie z ideą Dnia Otwartego nasza Alma Mater szeroko otworzy drzwi wszystkich pracowni i laboratoriów, dając Państwu możliwość zapoznania z uczelnią, wykładowcami i studentami.

W programie mamy bogatą ofertę wykładów zgodną z podstawą programową dla szkół ponadgimnazjalnych, a także warsztaty i zajęcia pokazowe oraz prezentacje przygotowane przez studentów poszczególnych kierunków i przedstawicieli uczelnianych kół naukowych.

Serdecznie zapraszamy.

Oprac. DPiW