Nowa WIFISzczepieniaSukces UczelniInformatyzacja PPUZ w Nowym Targu (cyfrowa uczelnia 3.0)Zdalne nauczaniecovidProjekt NBPBaner FE

Zasady rekrutacji

Drodzy Kandydaci!

Informujemy, że trwa jeszcze rekrutacja uzupełniająca wyłącznie na studia drugiego stopnia w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu do 23 października 2020 r.

Zachęcamy Was do śledzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdują się szczegółowe informacje na temat przebiegu rekrutacji oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego z Działem Nauczania i Spraw Studenckich.

Studia pierwszego stopnia - licencjackie i inżynierskie oraz jednolite studia magisterskie

 

Studia drugiego stopnia - magisterskie

* Oferta studiów stacjonarnych popołudniowych, w ramach których zajęcia realizowane są w dni powszednie po godzinie 16.00, a także w soboty, skierowana jest głównie do osób pracujących oraz kandydatów, którzy z innych względów nie mogą uczęszczać na zajęcia w tygodniu w godzinach przedpołudniowych. 

Studia podyplomowe

 

Wybierając naukę w naszej Uczelni zdobędziecie Państwo wiedzę, umiejętności, kompetencje oraz kwalifikacje zawodowe, dzięki którym łatwiej odnajdziecie się na konkurencyjnym rynku pracy.