studiuj na podhaluazsArchitektura wnętrzJubileusz PPUZ w Nowym TargustrategiaInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

Otwarcie pracowni rezonansu magnetycznego z udziałem władz PPUZ w Nowym Targu

W oficjalnym otwarciu i poświęceniu pracowni rezonansu magnetycznego, które odbyło się w nowotarskim szpitalu, wzięli udział rektor PPUZ w Nowym Targu dr hab. Robert Wojciech Włodarczyk, prof. uczelni, dr Bianka Godlewska-Dzioboń, prorektor ds. współpracy i projektów oraz dr Maria Zięba, prorektor ds. studenckich i kształcenia. W spotkaniu uczestniczył również wojewoda Łukasz Kmita i wicemarszałek Łukasz Smółka.

Otwarcie pracowni rezonansu magnetycznego kosztowało ponad 6 mln zł. Zakup rezonansu magnetycznego przekroczył kwotę 4,6 mln zł, pozostałą sumę przeznaczono na prace adaptacyjne związane z montażem rezonansu i adaptacją pomieszczenia, a także instalację czterech bramek i dwóch myjni dezynfekcyjnych.

Galeria zdjęć: Podhale24